MERAK EDİLENLER

KIBRIS' TA EV SAHİBİ OLMANIN AVANTAJLARI

DÖVİZ İLE GELİR İMKANI

Kıbrıs’ta ev almanın avantajları içerisindeki bir diğer husus, emlak kiralama ve alım-satım işlemlerinin döviz ile gerçekleştirilmesi. TL yerine genelde İngiliz Sterlini kullanılarak gerçekleştirilen fiyatlandırmalar, yatırımları enflasyon riskine karşı koruyor. Risksiz bir yatırım yapmak istiyorsanız, Kıbrıs’ta ev almak mantıklı mı? Sorusunu sizin için ‘evet’ diye yanıtlayabiliriz.

YÜKSEK GETİRİ GARANTİSİ

Geniş bir perspektiften bakıldığında, Kıbrıs’tan yatırım amaçlı ev almanın ilerleyen süreçte fazlasıyla kazandıracağını söylemek mümkün. Çünkü turizm kapasitesinin önümüzdeki yıllarda artış göstereceği öngörülüyor. Ayrıca yeni üniversite projelerinin hayata geçirilmesi planlanıyor ve bu, Kıbrıs’ta kiralık eve ihtiyaç duyacak nüfusun yoğunlaşacağına işaret ediyor.

KISA AMORTİSMAN SÜRESİ

Birçok ülkede bu süre ortalama 17-25 yıl arası değişiyor. Kıbrıs’ta ise, gayrimenkul için ödediğiniz parayı yalnızca kira getirisiyle 8-12 yılda geri kazanabiliyorsunuz.

Üstelik emlak değerinin sürekli artması,

bu süreyi daha da azaltabiliyor.

BÜTÇE DOSTU FİYATLAR

Kıbrıs' ta ev fiyatları artık Türkiye ile aynı konuma gelmiş olmakla beraber yer yer Türkiye' de aynı özelliklere sahip evlerden çok daha ucuza olduklarını söyleyebiliriz. Bununla birlikte Kıbrıs'ta bir ev sahibi olmak demek her zaman döviz ile gelir elde edebilmek anlamına geldiğinide unutmamak gerekiyor.

İLETİŞİM FORMU

BİZE ULAŞIN

  Tur Şirketiniz mi var ?

  Global Center'a katılabilir ve müşterilerinize benzersiz bir deneyim yaşatmak için avantajlardan yararlanabilirsiniz.

  WhatsApp & Telegram

  +90 (541 901 57 21)

  Lokasyon

  • Fenerbahçe mah. İğrip Sk. No:13 No : 1
   Kadıköy/İstanbul

  İletişim Bilgilerimiz

  Sosyal Medya

  • Instagram
  • Twitter